Direktør Janne Pedersen

Direktør & indehaver af La Vida
Janne Lykkeberg Nilsson
Tlf.: +45 2012 3130
E-mail: jn@la-vida.dk

Salgsdirektør
Jesper Lybeck Kristiansen
Tlf.: +45 6112 0150
E-mail: jlk@la-vida.dk

Økonomi- og personaleansvarlig
Simon Vang Larsen
Tlf.: +45 2129 0092
E-mail: svl@la-vida.dk

Administration – Kontor/Indland
Sandie Schulz Jensen
Tlf.: +45 6130 3600
E-mail: ssj@la-vida.dk

Administration – Kontor/Udland 
Nela Besic
Tlf.: +45 6130 3600
E-mail: nb@la-vida.dk 

Praktikant
Christine Mikkelsen
E-mail: cm@la-vida.dk

Marketingmedarbejder
Mette Hedegaard Skjæveland
Tlf.: +45 2339 6039
E-mail: lva@la-vida.dk

Logistik/Lager – Lagerchef
Sven Voigt
Tlf.: +45 2924 7977
E-mail: ll@la-vida.dk

Logistik/Lager – Lagermedarbejder
Kenneth Hornbech Madsen
Tlf.: +45 2256 8130
E-mail: ll@la-vida.dk

Salg Jylland og Fyn
Charlotte Olsen
Tlf.: +45 2311 8130
E-mail: cho@la-vida.dk

Salg Sjælland
Mette Moo Schwartz-Hansen
Tlf.: +45 2011 8130
E-mail: mms@la-vida.dk

Salg Norge
Terje Nikolaisen

Tlf.: +47 9083 4128
E-mail: te-ni@online.no

Salg Norge
Wenche Seldal Larsen

Tlf.: +47 4525 0057
E-mail: Wenche.seldal@lyse.net

Dummy Image

Salg Baden-Württemberg
Reiner Zillenbiller

Tlf.: +49 017 1338 3561
E-mail: Reiner.zillenbiller@gmx.de

Dummy Image

Salg Østtyskland
Carsten Tietze

Tlf.: +49 017 8302 9321
E-mail: carsten-tietze@gmx.de

Salg Nordtyskland
Matthias Hilger
Tlf.: +49 015 1423 32075
E-mail: matthias@hilger-hamburg.de

Salg Nordtyskland
Marcus Hilger
Tlf.: +49 015 1425 38765
E-mail: marcus@hilger-hamburg.de

Salg Bayern
Peter Meier
Tlf.: +49 017 1533 2188
E-mail: peter_meier@t-online.de

Salg Nordrhein-Westfahlen (undtagen postnr. 32, 33 og 48)
André Sallustio
Tlf.: +49 017 1775 4746
E-mail: info@sallustio.de

Salg Østrig
Kerstin Gutjahr
Tlf.: +43 660 644 5046
E-mail: office-kerstin@gmx.at

Salg Østrig
Sabine Merkelbach
Tlf.: +43 660 278 5480
E-mail: office-sabine@gmx.at

Salg Finland
Maarit Westberg
Tlf.: +358 400 363 121
E-mail: maarit.westberg@paarynapuu.fi